Sale Restauracyjne

Restauracja AMADEUS

Wyjątkowy klimat Restauracja „Amadeus” zawdzięcza eleganckiemu, ale przytulnemu wnętrzu, profesjonalnej obsłudze i przede wszystkim, wyśmienitej kuchni.

Serwujemy dania kuchni staropolskiej i europejskiej.

Restauracja czynna:

Śniadania są od 7:00 do 10:00.

Restauracja „Amadeus” to także idealne miejsce na organizację wesela, rodzinnego przyjęcia, uroczystego bankietu czy eventu firmowego.

Indywidualne podejście do klienta oraz współpraca z firmami eventowymi sprawia, że zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Do Państwa dyspozycji oprócz eleganckiej sali Restauracji „Amadeus” oddajemy dwie sale bankietowe.

Restauracja „Amadeus” gotowa jest na przyjęcie 200 gości, a łącząc pozostałe sale możemy przygotować przyjęcie nawet dla 450 osób.

Wyborna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz przytulne i eleganckie wnętrza restauracji i sal bankietowych to gwarancja pełnego sukcesu planowanych przez Państwa przyjęć.

Sala Bankietowa

Sala Bankietowa to idealne miejsce na organizację uroczystego bankietu, rodzinnego przyjęcia czy eventu firmowego.

Sala bankietowa pomieści 40 gości.

Sala Złota

Sala Złota to idealne miejsce na organizację mniejszego przyjęcia weselnego, uroczystego bankietu, rodzinnej uroczystości czy eventu firmowego.

Na Sali Złotej można zorganizować przyjęcie dla 80 gości.

Sala VIP

Ekskluzywna Sala VIP to idealne miejsce na organizację kameralnych spotkań biznesowych.

To sala stworzona specjalnie dla gości, którzy cenią luksus oraz spokój.

Gwarantujemy Państwu komfort podczas negocjacji handlowych czy spotkań zarządu i managmentu firm w przyjaznej atmosferze zdala od zgiełku miejsca pracy.